Doporučené dávkování produktů Alga spring ...zdravý život


Produkty Alga spring lze dávkovat několika způsoby. Dávkování si volíte podle momentálního zdravotního stavu Vašeho organismu.

Nyní si stručně vysvětlíme charakteristiky různých způsobů dávkování:


Dávkování čistící a regenerační:

Slouží k základnímu pročištění a regeneraci organismu. Zbavuje tělo toxických a balastních látek a dodává základní živiny, minerály, vitamíny a další cenné látky. Přirozeně navyšuje imunitu organismu a celkově harmonizuje všechny fyzické a psychické funkce.


zpět na textDávkování k udržení zdraví

Na základě zkušeností našich uživatelů je zřejmé, že je nanejvýš dobré pokračovat v užívání produktů Alga spring. Náš každodenní jídelníček, pracovní nasazení a náš životní styl si vyžadují abychom našemu organismu neustále dodávali potřebné vitamíny, minerály a další živiny. Řasa Chlorella kessleri, jako originální výtvor přírody, všechny tyto látky obsahuje v té nejčistší a nejpřijatelnější podobě. Je jenom na nás, jak dokážeme nabízenou šanci ke zlepšení a udržení našeho zdraví pochopit a využít.

zpět na textIntenzivní kúra:

U tohoto dávkování je ve většině případů zkombinováno užívání produktů Alga spring a Alga spring Mystery. Produkt Alga spring Mystery obsahuje zvýšený obsah Chlorella růstového faktoru (CGF). Dochází tak s synergickému efektu (účinek obou přípravků se zvyšuje).

Tato intenzivní kůra je určena pro výrazně oslabený a vyčerpaný organismus. Je vhodná při silně snížené imunitě, únavovém syndromu, po těžkých nemocech, při dlouhodobé fyzické a psychické zátěži a při mužské i ženské neplodnosti. Má také výrazný aktivační vliv na imunitní systém a stejně výrazně zvyšuje vitalitu, aktivitu a celkovou svěžest.


zpět na textAkutní stav:

Toto dávkování je nutné použít v případech, kdy už naše potíže přesáhly běžnou hranici a my potřebujeme co nejrychleji a současně co nejšetrněji znovu nastolit optimální zdravotní stav.


zpět na text