Zkušenosti uživatelů

 

Muž 43 let

 

Od dětství jsem měl problémy s atopickým ekzémem. Nejčastěji se to projevovalo od podzimu do jara. V poslední době jsem trpěl bolestmi bederní páteře a byl jsem také často unavený.

Po 2 měsících užívání Algy se mi výrazně zlepšila pokožka - ekzém ustoupil, ustaly bolesti páteře a také celkově se cítím daleko lépe. Cítím, že mám více energie. Jsem velice rád, že se mi Alga dostala dostala do ruky a budu ji užívat i dále.

 

 

Žena 41 let

 

V 18 letech jsem prodělala těžkou mononukleózu. Od té doby jsem měla pořád problémy s pokožkou, nízký tlak a byla jsem také často unavená.

Začala jsem užívat Algu a po 1 měsíci se mi krevní tlak vyrovnal. Také jsem se začala cítit svěží a jakoby nabitá energií. Potom jsem začala užívat kombinovaně Alga spring a Mystery a po dalších 2 měsících se mi výrazně zlepšila pleť. Zánět čelních dutin, který jsem si jindy léčila 3 - 4 týdny jsem teď vyléčila za neuvěřitelných 5 dnů aniž bych musela přestat chodit do práce.

 

 

Žena 50 let

 

Je mi 50 let a jsem podnikatelka. Jako většina podnikatelů, také já jsem měla dlouhodobě zvýšenou hladinu cholesterolu, nespala jsem, byla jsem často unavená a měla jsem velmi nízký tlak.

Po 6 týdnech užívání Algy se mi cholesterol i krevní tlak vyrovnal. Měla jsem daleko víc energie a začala jsem klidně spát. Pracovní problémy jsem začala zvládat nějak lépe. Vůbec jsem nečekala tak rychlou změnu. Algou jsem opravdu nadšená a doporučuji ji všem mým známým.

 

 

Žena 35 let 

 

Trpěla jsem žaludeční neurózou, měla jsem různé psychické problémy, nízký tlak a občas jsem mívala ranní mdloby.

Po 5 týdnech užívání Algy se mi zlepšil krevní tlak a pocit únavy postupně začal mizet. Vrátila se mi sebedůvěra a všechny pracovní problémy byly najednou pryč. Algu se stala mou velkou pomocnicí a užívám ji dále.

 

 

Muž 27 let

 

Před 5 lety jsem havaroval na motocyklu a lékaři mi museli operativně odstranit levou ledvinu. Od té doby jsem měl problémy s trávením, bolela mě hlava a měl jsem také různé kožní problémy. Navíc jsem začal trpět depresemi a chronickým únavovým syndromem. 

Začal jsem užívat Algu a změnil jsem svou životosprávu (hlavně pitný režim - do té doby jsem vypil jen asi 1 litr tekutin denně). Už po 6 týdnech se všechny potíže začaly zmírňovat. Po třech měsících se cítím prakticky zdravý a rozhodl jsem se, že Algu budu užívat v udržovacích dávkách dále.

 

 

Žena 29 let 

 

Je mi 29 let a jsem operní zpěvačka. Měla jsem velice sníženou imunitu a proto jsem měla často silné virózy a problémy s hlasivkami. Protože jsem kvůli tomu nemohla dobře vykonávat své zaměstnání zpěvačky, měla jsem z toho deprese.

Po 3 měsících užívání Algy jsem měla problémy s hlasivkami jen jednou (vyléčila jsem se za 4 dny zábaly krku a bylinkovými čaji - bez antibiotik). Samozřejmě se ztratily psychické problémy a vzrostla mi sebedůvěra. Mám pocit, že se mi velice zotřilo smyslové vnímání a svá vystoupení dokážu lépe procítit. Bez Algy si vůbec nedokážu představit svůj život.

 

 

Žena 59 let

 

Dlouhodobě jsem měla problémy s křečovými žilami a běžně jsem měla v noci v lýtkách křeče. Musela jsem používat bandáže, protože mi varixy často krvácely.

Algu užívám 3 měsíc a křečové žíly se mi tak zlepšily, že bandáže nemusím vůbec používat. Taky mi přestaly křeče. Teď se cítím o 20 let mladší a jsem moc ráda, že mám Algu.

 

 

Muž 76 let

 

I když mám už 76 let, stále aktivně pracuji jako tlumočník a překladatel (7 jazyků + Esperanto). Po dlouhodobém pracovním vypětí jsem začal trpět únavou a občasnou srdeční slabostí. 

2 měsíce jsem užíval Algu a začal jsem se cítit úplně skvěle - únava ustoupila, lépe se koncentruji a srdeční problémy jsou pryč. Před 8 lety jsem užíval velice kvalitní žen-šen ale můžu směle prohlásit, že Alga, která byla daleko levnější, mi pomohla nesrovnatelně více.

 

 

Dívka 26 let

 

Před 3 roky lékaři u mě zjistili Hodgkinův syndrom. Jejich prognóza byla: 1 - 2 roky života. Na jejich doporučení jsem prodělala chemoterapii. Po této zkušenosti jsem zcela ztratila důvěru ke klasické medicíně. 

Rozhodla jsem se, že zkusím alternativní léčbu u prof. Pekárka v Naturcentru SALVEA v Praze. Radikálně jsem změnila životosprávu a začala brát ISCADOR v injekcích. Potom jsem začala užívat Algu. Výrazně mi ustoupila únava, zmizely otoky na krku, obličeji a končetinách. Nemoc u mě také vyprovokovala duchovní probuzení. Přestala jsem se bát a trpět depresemi. Začala jsem dálkově studovat čínskou medicínu a navštěvuji kurzy masáží ŠIA-TSU. Podle vyjádření prof. Pekárka jsem zcela zdravá. Algu budu užívat dále.

 

 

Žena 40 let

 

Mám 40 let a jsem rozvedená. Se svým současným partnerem jsme se rozhodli mít dítě ale dlouho se nám to nedařilo. Byli jsme proto na lékařském vyšetření a u mého muže lékaři zjistili snížený počet spermií. Také u mě se často opakovaly drobné gynekologické problémy. Po návštěvě léčitele jsme radikálně změnili životosprávu a pitný režim. Začali jsme užívat Algu. Po dalším měsíci, kdy došlo k vyčištění organismu jsem nasadili Mystery. Když jsem Mystery dobrali, tak jsem zjistila, že jsem gravidní. Algou jsme oba nadšeni, protože nám pomohla splnit naše životní přání.

 

 

Žena 42 let

 

Tak jako většina lidí i já jsem byla dlouhodobě velice unavená. K tomu se přidal nepravidelný menstruační cyklus a občasné střevní potíže.

Po 2 měsících užívání Algy se můj menstruační cyklus upravil a postupně zmizela také únava. Zlepšilo se mi trávení a zhubla jsem o 4 kg. Rozhodla jsem se řasu propagovat u svých přátel a vím, že ji budu brát trvale.

 

 


Nejčastěji kladené otázky

 

 

1. Mohou tablety Alga spring i děti? Proč je uvedeno na balení, že Alga spring není určena dětem do 3 let?

 

Důvod je prostý. České hygienické normy nařizují aby u potravních doplňku v tabletové formě bylo toto uvedené upozornění. Je to z důvodu možného vdechnutí tablety. U dětí mladší Není to z toho důvodu, že by dětem mladším 3 let řasa mohla nějak uškodit. Je to z důvodu tabletové formy řasy.

 

 

2. Můžu užívat Algu, když jsem po operaci žaludku?

 

Ano, jestliže Vám lékař potvrdil, že rána po operaci je již zhojená. Totéž platí u jakékoliv operace v trávicím traktu. V opačném případě by mohla vláknina obsažená v řase operované místo mechanicky dráždit.

 

 

3. Je v tabletách nějaké další pojivo?

 

Není. V tabletách je 100 % biomasy Chlorelly.

 

 

4. Prodělala jsem chemoterapii. Můžu užívat Algu?

 

Ano. Je to nanejvýš vhodné. Řasa Chlorella obsahuje Chlorella růstový faktor (CGF), který velice příznivě působí na rychlejší obnovu a regeneraci poškozených buněk. Ve Vašem případě doporučujeme kombinovat klasickou řasu s Alga spring Mystery, která obsahuje 2,5 x více CGF.

 

 

5. Můžu užívat Algu současně s léky?

 

Současně ne. V případě, že musíte užívat léky předepsané lékařem je nutné dodržet 30 až 60 minutový odstup. Za tuto dobu se již účinné látky z léků dostanou na místo určení a nehrozí, že by řasa odvedla tyto látky z těla ven. Řasa není bohužel natolik inteligentní aby poznala, že chemické léky které užíváte potřebujete. Ona to chápe jinak. Buďme k ní milosrdní a odpusťme jí to.

 

 

6. Je možné kombinovat Algu s dalšími přírodními přípravky?

 

Samozřejmě. Vždyť produkty Alga spring nejsou nic jiného, než přírodní přípravky.

 

 

7. Naše babička užívá několik druhů tablet a nechceme ji už zatěžovat dalšími tabletami Algy, co byste mi doporučili.

 

Souhlasím s Vámi. Pro Vaši babičku je velice vhodný produkt Alga spring Granul, který je možné přidat do jídla a Vaše babička ani nepozná, že řasu užívá.

 

 

8. Jak si mám představit dezintegraci?

 

Správná otázka. Buňku řasy si můžeme představit jako lískový oříšek. Co se stane, když sníme lískový oříšek celý, nerozlousknutý? Tak jako jste ho dnes snědli tak ho zítra taky uvidíte. A samozřejmě Vaše tělo nezíská z takového ořechu vůbec nic. Podobné je to s řasou. A proto řasu "rozlouskneme" jako ten oříšek.

 

 

9. Co to je synchronní kultura řas?

 

Á, vidím, že jste četl opravdu pozorně. Při pěstování čehokoliv chceme dosáhnout toho aby např. jablíčka v našem sadu byly stejně zralá a měla stejnou kvalitu. Tak je tomu i s řasou. Také chceme aby všechny buňky byly stejně zralé (dospělé) a tím měly stejné množství účinných látek. A to znamená synchronní kultura. Naše česká řasa se sklízí v době nejvyšší zralosti a všechny buňky jsou přibližně ve stejném stadiu dospělosti.

 

 

10. Kdy se nesmí řasa užívat?

 

Velice správná a velice důležitá otázka. Řasa se nesmí užívat:

1. v případě implantace orgánu, kdy potlačením imunity chceme dosáhnout přijetí orgánu

    naším tělem - řasa imunitu navyšuje

2. v době chemoterapie - po ukončení naopak užívání řasy doporučujeme

3. v případě, že jsme alergičtí na téměř všechno doporučujeme obezřetnost

 

 

11. Pořád tady Vaši Algu jenom chválíte ale jaké jsou její nedostatky?

 

Hmmmm, to je otázka. Samozřejmě, že i řasa má své nedostatky. Pouze jejím užíváním nejsme schopni dodat tělu potřebné denní množství makroprvků, bílkovin a cukrů. Řasa je specialista na mikroprvky a další speciální látky, kterých máme v běžné stravě nedostatek případně nám chybí úplně.

 

 

12. Cítím se zdravá ale chci řasu užívat. Jak poznám, že Alga zabrala?

 

Hned druhý den zjistíte, že Vaše stolice má tmavší možná nazelenalou barvu. Nelekejte se. To se jen projevil velký obsah chlorofylu v řase. Řasa je totiž co do obsahu chlorofylu pravým šampiónem.

 

 

13. Píšete, že když užívám Algu, barva stolice má mít zelenou barvu. U mě to tak bylo jen ze začátku. Jak je to možné?

 

A opět jsme u stolice. Po delším užívání zjistíte, že se barva Vaší stolice opravdu znovu vrací do normálu. A to je důležité. To znamená, že Váš trávicí trakt je téměř dokonale vyčištěn a vstřebává do organismu maximální množství nejen chlorofylu ale i ostatních účinných látek.

 

 

14. Jak dlouho a jak často mám Algu užívat?

 

Podle Vaší kapsy. :))))

Víte, naše poznatky z užívání řasy jsou takové. U 1/3 uživatelů se jejich stav zlepší po 2-3 týdnech užívání, u 1/3 asi po 1 měsíci a u 1/3 asi po 2 měsících. Po této době je možné denní dávku snížit na polovinu.

 

 

15. Je řasa návyková?

 

Je, je a ještě jednou je.

Mohu potvrdit, že já a spousta mých známých získala na řase doslova chorobný návyk. Bez ní už neuděláme ani krok.

Ale teď vážně. Samozřejmě, že není. Řasa neobsahuje žádné návykové prvky jako např. žen-šen, guarana nebo některé další bylinky u který se užívání doporučuje pouze omezenou dobu.

 

 

16. Slyšela jsem, že se česká řasa pěstuje ve sklenících. Co je na tom pravdy?

 

Ani za mák. Česká řasa se pěstuje v Třeboni na nakloněných skleněných rovinách po kterých ztéká v tenké několikamilimetrové vrstvičce. Takže se nepěstuje pod sklem ale na skle a to z důvodu udržení kvality a čistoty.

 

 

17. Co to je heterotrofní a autotrofní řasa? Jaký je mezi nimi rozdíl?

 

Á, další odborný dotaz. Rozdíl je ve způsobu pěstování obou řas. Autotrofní řasa je řasa pěstovaná venku, za přímého slunečního svitu, tj. na nakloněných skleněných rovinách (ne ve skleníku, jak tvrdí někteří naši konkurenti J). Heterotrofní řasa je naopak řasa pěstovaná v bioreaktorech za umělého osvětlení a energii k růstu získává tato řasa z glukózy.

 

 

18. K čemu je vlastně nejvhodnější Alga spring Mystery?

 

Alga spring Mystery (žlutočervená krabička) obsahuje oproti řase Alga spring (zelená krabička) 2,5 x více Chlorella růstového faktoru (CGF). Jak už víme, CGF je velice skvělá substance, která podporuje růst rychle se množících buněk - kůže, vlasy, nehty, střevní mikroflóra, pohlavní buňky, atd. Naše Mysterka je velice oblíbená u žen. Podrobnější rozbor a porovnání najdete zde…

 

 

19. Jak můžete napsat, že česká řasa je světová jednička?

 

A máme tady další protest.

Můžeme.

1. Algologické pracoviště v Třeboni patří ke světové špičce. Řasou se zabývá již od roku 1960

    a za tu dobu získalo více než 20 světových patentů.

2. Naše společnost si nechala posoudit v nezávislé laboratoři míru vstřebatelnosti většiny

    výrobků z řas, které se objevují na našem trhu. Výsledky byly jednoznačné: vstřebatelnost

    české Chlorelly kessleri byla až 4 x vyšší než o ostatních vzorků. Velice podobné parametry

    má také řasa Sun Chlorella, která se však na našem trhu neprodává.

 

 

20. Vaše řasa je skvělá ale nelíbí se mi, že se prodává stylem MLM?

 

Ani se Vám nedivím. Pokud bych nebyl do věci zasvěcen působilo by to na mě podobně. Víte, tak jako hodně dobrých věcí, tak také MLM byl v naší zemi zprofanován. Multi Level Marketing je jen jiná forma obchodu jako velkoobchod, maloobchod, stánkový prodej a právem patří také do učebnic. Pokud jsou dodrženy zásady MLM, jedná se o poctivý a spravedlivý systém. U nás (ČR) však v mnoha známých případech tyto zásady dodrženy nebyly a jednalo se pouze o chamtivost a vychytralost jedinců a bohužel neznalost obětí.

 

 

21. Mám zájem nakupovat Vaše výrobky se slevou. Mám se přihlásit jako zákazník nebo jako distributor?

 

To záleží na tom, jestli budete naše produkty dále prodávat nebo ne.

 

 

22. Chtěl bych se zapojit do propagace české řasy. Co mám pro to udělat?

 

Jsme velice rádi, že takových dotazů máme čím dál tím víc. Nejlepší bude, když se zaregistrujete jako distributor, tzn. vyplníte a podepíšete Distributorskou smlouvu, která stojí 390,- Kč. Za Vaši aktivitu Vám samozřejmě bude náležet odměna podle Marketingového plánu. Hodně úspěchů ve Vaší práci. :)))

 

 

23. Nemůže řasa a v ní obsažený Chlorella růstový faktor urychlit také množení rakovinných buněk?

 

Buňky jako buňky, že jo?

Naštěstí to tak ve skutečnosti není. Naše tělo přesně diferencuje mezi buňkami zdravými a buňkami rakovinnými. Imunitní systém se za pomocí antioxidantů ze všech sil snaží potlačit tvorbu a množení rakovinných buněk. A právě CGF vyniká také svou velkou antioxidační aktivitou.

 

 

24. Algu užívám už 1 měsíc ale vůbec jsem nepoznala, že by na mě nějak zapůsobila. Včera jsem byla u své kadeřnice a ta se mě ptala jaký používám šampón, že se mi hodně zlepšily vlasy. Je možné, že je to z Algy?

 

Tak to se nám stává poměrně často.

Změny, která probíhá postupně u nás samotných si všimneme málokdy ale naše okolí to obvykle zpozoruje hned. Zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti - to je většinou to první, čeho si ženy při užívání všimnou.

 

 

25. Ostatní prodejci taky tvrdí, že mají řasu dezintegrovanou a mají ji dokonce levnější. Co vy na to?

Nic.

Vyzkoušejte. :)))

 

 

26. Mohu užívat Algu, když mám diabetes?

 

Ano, můžete. Řasa Chlorella kessleri obsahuje látky, které pozitivně ovlivňují tvorbu inzulínu a podílejí se tak na regulaci glukózy v krvi.

 

 

27. Může moje holka z Algy otěhotnět?

 

Ha, ha, ha. Další vtipálek. Z Algy zaručeně ne.

Bylo nesčetněkrát prokázáno, že řasa stimuluje tvorbu pohlavních buněk a to jak u mužů tak také u žen. Alga a především Mystery však může výrazně pomoci neplodným manželstvím (viz. Zkušenosti uživatelů).