Milí přátelé,

 

představuji Vám unikátní krémy s vysokým obsahem extraktu z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri. Tyto krémy jsou součástí celé řady produktů Alga spring …zdravý život.

 

Základní myšlenkou těchto produktů je komplexní a vyvážená péče o Vaši pleť a pokožku. V této oblasti prosazujeme nový pohled na krásu a zdraví Vaší pleti. A tím je kombinace současného vnějšího i vnitřního působení produktů Alga spring …zdravý život. Cílenou kombinací krému a užívání tablet dosáhneme velmi pozitivních výsledků při zlepšení stavu naší pleti a také při ovlivňování různých kožních onemocnění včetně lupénky.

 

Jsem přesvědčen, že tuto změnu uvítají s nadšením zvláště ženy.

Nabízíme Vám tak komplexní nabídku péče o Vaše tělo.

 

Je to jen další krůček k tomu abychom využili vzácný dar, který máme v rukou.

 

 

                                                                                        ing. Tomáš Dudek

                                                                                        ředitel společnosti

 

 

 


 

 

 

Unikátní kosmetické a hojivé krémy z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri

 

 

Abychom co nejvíce využili účinné látky obsažené v řase Chlorella kessleri (CGF, karotenoidový komplex, vitamíny, minerály, chlorofyl, aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny) byla biomasa řas podrobena třístupňové extrakci (tukové, vodné, lihové). 

Každý z krémů byl podle jeho použití zároveň obohacen vyváženým bylinným komplexem. Zabarvení krému je způsobeno neobyčejně vysokým obsahem chlorofylu a betakarotenu. Tyto látky jsou přirozenou a nedílnou součástí sladkovodní řasy a proto byly v krému ponechány záměrně. Při dokonalém rozetření nezanechává krém na pleti žádný barevný odstín. 

Jako nosná substance byla použita originální receptura francouzského krému.

 

 

Velvet line - Sametová linie

 

Exklusivní pleťový krém s vysokým obsahem extraktu české sladkovodní řasy Chlorella kessleri, bylinným komplexem a rakytníkovým olejem. Svým složením představuje tento krém preparát nové generace se širokospektrálními dermatoprotektivními účinky. Lze jej použít nejen jako exkluzivní pleťový krém pro pěstění a zkrášlení pleti, ale své uplatnění najde také při řešení celé řady kožních problémů.

 

Kosmetický efekt:

Pravidelnou aplikací krému dosáhnete zjemnění a viditelného vypínání Vaší pleti, která si tak obnoví a uchová mladistvý vzhled. Účinné látky biologicky aktivního komplexu výrazně omezují tvorbu vrásek a chrání Vaši pleť před UV zářením a dalšími vlivy prostředí.

 

Hojivý efekt: Cíleně zvolenou kombinací biologicky aktivních látek z řas, bylin a rakytníkového oleje lze využít zejména při akné, ekzémech, alergických projevech na pokožce, popáleninách, omrzlinách, opruzeninách a nehojících se ranách a vředech. Krém také velmi účinně chrání pokožku před různými druhy záření - např. před pronikavým slunečním UV zářením nebo při léčebném ozařování u onkologických onemocnění.

 

Složení: třístupňový extrakt Chlorella kessleri, extrakty bylin: lnice květel, lopuch větší, zemědým lékařský, kakost luční, violka trojbarvá, sedmikráska obecná, rakytníkový olej, nosná substance (voda, cetylalkohol, stearin, cetaceum, rostlinný olej, tween, parabeny), parfém - Vert.

Obsah: 50 ml

 

 


 

 

Lake flower - Jezerní kvítek

 

Unikátní krém s vysokým obsahem extraktu z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri. Účinky biologicky aktivních látek z řas jsou posíleny vhodně sestaveným komplexem bylin. Svým složením představuje krém Jezerní kvítek preparát nové generace se širokospektrálními účinky. Pro své regenerační a zpevňující účinky najde krém Jezerní kvítek své uplatnění jako kosmetický přípravek ale je vhodný také pro použití při cévních obtížích a zánětech pokožky.

 

Kosmetický efekt: Při pravidelné aplikaci krému bude Vaše pleť dokonale vyživována, čímž získá lepší regenerační schopnosti. Vaše pleť bude přirozeně napjatá a pružná a získá tak mladistvý vzhled. Krém Jezerní kvítek má své uplatnění také při drobných kosmetických defektech cévních kapilár na obličeji i na těle.

 

Hojivý efekt: Náš krém Jezerní kvítek s biologicky aktivním komplexem jedinečných látek z řas a bylin pomůže udržet Vaše cévy v dobrém stavu. Uplatní se zejména při cévních obtížích - zánět žil, trombózách, křečových žilách, poruchách periferního prokrvení (studené nohy a ruce), bércových vředech, hemeroidech, špatně se hojících zlomeninách, zhmožděninách i hematomech, dále při hnisajících a mokvajících ranách a zánětech kůže. Lze jej použít i na zlepšení stavu koronárních (věnčitých) cév při kardiovaskulárních obtížích.

 

Složení: třístupňový extrakt Chlorella kessleri, extrakty bylin: jírovec maďal, úročník bolhoj, řepík lékařský, přeslička rolní, kostival lékařský, jerlín japonský, měsíček lékařský, nosná substance (voda, cetylalkohol, stearin, cetaceum, rostlinný olej, tween, parabeny), parfém - Vert.

 

Obsah: 50 ml

 

 


 

 

Heavenly veil - Nebeský závoj

Originální krém s vysokým obsahem extraktu z české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a cíleně zvolenou kombinací bylin. Svým složením představuje tento krém preparát nové generace s blahodárnými účinky na pokožku.

 

Hojivý efekt: Krém Nebeský závoj najde své uplatnění především při zmírňování stavů lupénky a dalších kožních problémů souvisejících s metabolickými poruchami. Lze jej však použít i při alergických vyrážkách, dětských a šupinovitých ekzémech, akné a na špatně se hojící rány a kožní plísně.

 

Kosmetický efekt: Svými účinky krém zasahuje i do oblasti kosmetiky, vhodný je hlavně na vysušenou, popraskanou, šupinovitou a zrohovatělou pokožku.

 

Složení: třístupňový extrakt Chlorella kessleri, extrakty bylin: vlaštovičník větší, dvouzubec trojdílný, nosná substance (voda, cetylalkohol, stearin, cetaceum, rostlinný olej, tween, parabeny), parfém - Vert.

 

Obsah: 50 ml

 

 


 

 

Healing rainbow - Hojivá duha

 

Unikátní krém s vysokým obsahem extraktu z české řasy Chlorella kessleri a cíleně sestaveným bylinným komplexem. Svým složením představuje krém Hojivá duha širokospektrální preparát nové generace.

 

Hojivý efekt: Tento krém lze využít u velmi pestré škály kožních problémů. Jedinečná kombinace biologicky účinných látek z řas a bylin se uplatní např. při některých lehčích formách lupénky, dále na alergické projevy na pokožce, dětské a šupinovité ekzémy, akné, hnisající a zanícené rány a vředy. Své využití najde i při zmírňování cévních problémů jako jsou křečové žíly, trombózy, hemeroidy a bércové vředy. Krém Hojivá duha také tlumí výskyt lišejů a kožních plísní.

 

Kosmetický efekt: Krém HOJIVÁ DUHA lze použít v oblasti kosmetiky, především na vysušenou, popraskanou a přecitlivělou pokožku. Aktivní látky obsažené v krému mají výrazně hojivé, zklidňující, regenerační a zjemňující účinky. Tyto látky také zpomalují proces stárnutí pokožky a tvorbu vrásek.

 

Složení: třístupňový extrakt Chlorella kessleri, extrakty bylin: dvouzubec trojdílný, vlaštovičník větší, jerlín japonský, sedmikráska obecná, lnice květel, violka trojbarevná, levandule lékařská, nosná substance (voda, cetylalkohol, stearin, cetaceum, rostlinný olej, tween, parabeny), parfém - Vert.

 

Obsah: 50 ml

 


 

 

Smaragd - pleťová voda

Česká řasa Chlorella obsahuje celou řadu látek s velmi blahodárným vlivem na pleť. Jsou to především betakaroten, vitamín E, hořčík, chlorofyl a unikátní substance CGF (Chlorella růstový faktor). Tato jedinečná substance má na buňky pleti velmi silný regenerační účinek. Zvyšuje též elasticitu a vláčnost pleti, zpomaluje proces stárnutí a omezuje tak tvorbu vrásek. Komplexní působení látek z řas je doplněno hojivými, protizánětlivými a zjemňujícími účinky extraktu z květů sedmikrásky. Pleťová voda Smaragd Vaši pleť nejen osvěží a vyčistí, ale dodá ji i celou škálu čistě přírodních látek s vyživujícími, zjemňujícími a omlazujícími účinky.
 

 

Moon flare - tělové mléko

Moon flare - Měsíční třpyt - tělové mléko s extrakty české řasy Chlorella, slézem, břečťanem, violky, vřesu a mandlového oleje. Česká řasa Chlorella obsahuje celou řadu látek s velmi blahodárnými účinky na pokožku a pleť. Jsou to především betakaroten, vitamin E, hořčík, zinek, chlorofyl, a unikátní substance CGF (Chlorella růstový faktor). Komplex účinných látek z řas má na buňky pokožky a pleti velmi silný regenerační, omlazující a hojivý účinek. Kombinace použitých bylin zajišťuje především výrazně zjemňující, zvláčňující a vypínací efekt. Mandlový olej zlepšuje pružnost, jemnost a hebkost pokožky a pleti a současně ji zpevňuje. Má také preventivní účinky proti nádorovému bujení a tvorbě kožních novotvarů. Tělové mléko pokrývá pokožku velmi jemnou vrstvičkou, která ji chrání před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Měsíční třpyt je určen k jemnému ošetření pokožky celého těla, zvláště po koupeli. Je vhodný pro všechny typy pokožky a také pro velmi suchou, přecitlivělou a zvláštní péči vyžadující pokožku.

Složení: extrakt řasy Chlorella, extrakty bylin: slézu, břečťanu, violky, vřesu, mandlový olej Obsah: 200 ml

 

 

 

 

Přehled účinků jednotlivých krémů Alga spring … krása a zdraví

a jejich optimální použití

Kosmetické účinky krémů

Velvet line

Sametová linie

Lake flower

Jezerní kvítek

Heavenly veil

Nebeský závoj

Healing rainbow

Hojivá duha

Vrásky **** ** * ***
Cévní kapiláry v obličeji ** **** * ***
Stárnutí pleti **** *** * **
Zvláčňující efekt **** ** * ***
Regenerační efekt **** ** * ***
Ochranný efekt **** ** * ***
Omlazující efekt **** ** * ***
Hojivé účinky krémů

Velvet line

Sametová linie

Lake flower

Jezerní kvítek

Heavenly veil

Nebeský závoj

Healing rainbow

Hojivá duha

Akné **** * ** ***
Ekzémy mokvající **** ** * ***
Ekzémy suché a šupinovité *** ** **** ***
Ekzémy dětské **** ** * ***
Ekzémy atopické *** * ** ****
Alergie *** * ** ****
Rány hnisající *** ** * ***
Rány nehojící se **** *** * **
Lupénka ** * **** ***
Popraskaná a suchá pokožka ** * *** ****
Popáleniny **** ** * ***
Opruzeniny **** ** * ***
Spáleniny od slunce **** * ** ***
Proleženiny ** **** * ***
Křečové žíly * **** ** ***
Bércové vředy * **** ** ***
Trombózy * **** ** ***
Poruchy prokrvení * **** ** ***
Hemoroidy *** **** * **
Vřídky *** ** * ****
Bradavice ** * **** ***
Stařecké jaterní skvrny **** * ** ***
Plísně ** * **** ***
Léčebné ozařování **** ** * ***


Vysvětlivky: 

Čím více hvězdiček je v dané kolonce, tím je použití krému pro danou oblast vhodnější.

Neznamená to však, že krém není pro danou oblast použitelný.