Héraklés - harmonizační elixír pro muže

Doplněk stravy

Héraklés je regenerační elixír zaměřený na celkovou harmonizaci a povzbuzení organismu. S tím úzce souvisí i stimulace v oblasti pohlavních funkcí a silný protistresový efekt.
Svým složením i účinky je Héraklés určen pro muže všech věkových kategorií.

Velmi významný harmonizační a přirozeně stimulační efekt v oblasti pohlavních funkcí se projeví především při poruchách potence a snížené plodnosti. Elixír má také příznivý vliv na stav prostaty (zbytnění, záněty).
Ve sféře psychických potíží je zdůrazněn především silný protistresový efekt. S pomocí Hérakla lze také účinně tlumit či odstranit deprese, fobie, neurózy a stavy napětí či podrážděnosti.

V oblasti fyzických potíží působí komplex účinných látek v našem elixíru především
na regeneraci a detoxikaci jater, harmonizaci celého trávicího traktu a urogenitální systém. Snižuje zvýšenou hladinu krevního cukru a cholesterolu. Podílí se na přirozeném posilování imunitního systému a odolnosti organismu proti nepříznivým vlivům okolního prostředí (hluk, změny teploty, vysoké dávky ionizujícího záření, znečištění životního prostředí aj.). Héraklés je účinnou prevencí srdečně-cévních chorob a významně také snižuje riziko vzniku nádorů. U již probíhajících onkologických onemocnění zřetelně zlepšuje fyzickou i psychickou kondici nemocného např. po chemoterapii či ozařování a do určité míry i eliminuje nežádoucí doprovodné efekty této klasické léčby. Elixír rovněž výrazně urychluje rekonvalescenci po chirurgických zákrocích a dlouhých těžkých nemocech.
Náš elixír Héraklés je i šancí pro všechny, kteří trpí stavy chronické únavy či časté a opakované celkové psychické
i tělesné vyčerpanosti.

Složení: : Chlorella růstový faktor, extrakty bylin: leuzea – maralí kořen (Rhaponticum carthamoides), maca (Lepidium meyerii), eleuterokok ostnatý (Eleutherococcus senticosus), máčka ladní (Eryngium campestre), rozchodnice růžová (Rhodiola rosea), vrbka úzkolistá (Chamaerion angustifolium), šišák bajkalský (Scutellaria baicalensis), květový med, červené hroznové víno.

Obsah alkoholu max. 20%. Obsah 200 ml.

Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.


Chlorella růstový faktor (CGF) - jedinečný komplex látek z české Chlorelly:

Jedním z nejvíce ceněných účinků Chlorella růstového faktoru na lidský organismus je jeho velmi pozitivní vliv
na produkci zárodečných buněk u obou pohlaví. U mužů tedy dochází k výrazné stimulaci spermiogeneze – tj. tvorby zdravých a pohyblivých spermií. Zvyšuje se i celkový objem ejakulátu a zároveň dochází k výraznému nárůstu pohlavní aktivity. Všechny tyto pozitivní změny výrazně zvyšují u mužů s poruchou plodnosti šanci na přirozené početí dítěte.
Elixír Héraklés je obohacen vysokým procentem Chlorella růstového faktoru. To z něj činí zcela výjimečný produkt, který přirozeně zregeneruje a posílí mužský organismus. V mnoha případech může napomoci k vyřešení řady problémů ve sféře intimních partnerských vztahů. Šťastné a harmonické soužití muže a ženy v této oblasti se pak samozřejmě neobyčejně kladně projeví na zvýšení psychické stability, vitální energie a radosti ze života u obou partnerů.

Chlorella růstový faktor působí na lidský organismus v mnoha směrech. K nejdůležitějším účinkům patří podpora růstu a dělení buněk a regenerace tkání, přirozená podpora imunity, schopnost organismu rychleji se regenerovat po těžkých nemocech, námaze a stresu, ozáření či intoxikaci, likvidace zánětů a urychlení hojivých procesů v těle, zlepšení kvality pleti a pokožky, podpora růstu a kvality vlasů, protinádorové působení.


Naše doporučení.

Pro dosažení rychlejšího a výraznějšího efektu doporučujeme současné užívání tablet z české Chlorelly. Pro zvýšení plodnosti u obou pohlaví a na podporu potence u mužů je ideální současné užívání produkty Mystery. Stav pleti a pokožky můžeme výrazně zlepšit souběžnou aplikací produktů naší kosmeticko-hojivé řady (krémy, pleťová voda, tělové mléko).