Žena 40 let - rozvedená
Mám 40 let a jsem rozvedená. Se svým současným partnerem jsme se rozhodli mít dítě, ale dlouho se nám to nedařilo. Byli jsme proto na lékařském vyšetření a u mého muže lékaři zjistili snížený počet spermií. Také u mě se často opakovaly drobné gynekologické problémy.
Po návštěvě léčitele jsme radikálně změnili životosprávu a pitný režim. Začali jsme užívat Algu. Po dalším měsíci, kdy došlo k vyčištění organismu jsem nasadili Mystery. Když jsem Mystery dobrali, tak jsem zjistila, že jsem gravidní.
Algou jsme oba nadšeni, protože nám pomohla splnit naše životní přání.

Žena 29 let - v domácnosti
V roce 1997 se nám narodilo první dítě. Po porodu jsem 2 roky užívala hormonální antikoncepci, poté jsem se s manželem rozhodli pro 2 dítě. Po vysazení antikoncepce, jsem však téměř rok nemohla otěhotnět. Vzhledem k tomu, že opakovaná lékařská vyšetření neprokázala u mě ani u manžela žádné organické poruchy, rozhodli jsme se pro návštěvu léčitele.
U mě bylo zjištěno značné oslabení ledvin, u manžela, který je podnikatel, silná žaludeční neuróza spojená s únavovým syndromem.
Byla nám doporučena radikální změna životního stylu, dostali jsme bylinky (já na ledviny, manžel na uklidnění) a začali jsem užívat českou Chlorellu.
Po základní 6 týdenní čistící a regenerační kůře jsem oba začali brát preparát Mystery a já navíc čaj na podporu plodnosti.
Po dvou baleních řasy jsem bez problémů otěhotněla. Řasu jsem užívala i v těhotenství a po porodu. Věřím, že právě s její pomocí jsem vydržela malou Klárku kojit téměř rok a půl.
Kromě tablet, které užíváme i nadále, jsem nadšená i výrobky kosmeticko-hojivé řady z české Chlorelly (krémy, tělové mléko, pleťová voda) a zásobuji jimi celé široké příbuzenstvo.

Žena 27 let - absolventka JAMU
Po svatbě v roce 2000, jsme oba s manželem hned chtěli dítě. Já v té době trpěla opakovanými gynekologickými záněty, manžel byl pracovně často v zahraničí a vracel se vždy velmi vyčerpaný. Oba jsme v té době byli pod značným psychickým tlakem. Stále se mi nedařilo otěhotnět.
Pak mi kamarádka ze studií přinesla letáček od přípravku Mystery. V té době se také manželovi podařilo najít trvalou práci v místě našeho bydliště.
Oba jsme se začali více orientovat na přirozenou životosprávu, hlídat si pitný režim a užívat českou Chlorellu. Náš vztah se zklidnil a já jsem při 4 balení Mystery ke své radosti zjistila, že jsem těhotná.
Nyní máme krásného a zdravého ročního chlapečka. Přestože zatím neplánujeme další dítě, "zázračným zeleným tabletkám" jsme zůstali věrni, protože s jejich pomocí snáze zvládáme všechna úskalí dnešní doby.
Česká Chlorella je pro nás důkazem, jak výrazně může každý z nás přirozenou cestou ovlivnit své zdraví.

Z pochopitelných důvodů, zde neuvádíme kontakt na ženy a jejich partnery, kterým Mystery pomohla k vytouženému děťátku.
Pokud však budete mít opravdový zájem tyto kontakty získat napište nám.
Děkujeme za Vaše pochopení.

Nejvíce zkušeností s problémy neplodnosti má RNDr. Vítězslav Čech, kterému můžete zavolat na tel.: 517 354 619.