Pro štěstí rodiny je důležité sexuální zdraví.

V období dospívání se u každého člověka probouzí pohlavní síla. Teprve s jejím rozvojem je završen tělesný a duševní vývoj jedince.
Čistým projevem pohlavní síly je největší cit jakého je člověk schopen - láska. Na fyzické úrovni se láska projevuje touhou přivést s milovaným člověkem na svět dítě.
Díky dnešnímu životnímu stylu a velkému psychickému vypětí stále vzrůstá počet manželství, která zůstávají bezdětná.
Mystery patří k těm potravinovým doplňkům, které svým pozitivním vlivem působí na lidský organismus jako celek. Z tohoto důvodu, má významný pozitivní vliv i na sexuální funkce, sexuální zdraví a plodnost.

Všechny naše tělesné funkce, včetně sexuální aktivity, jsou ovlivňovány všeobecným stavem našeho organismu. Ten má zpětně vliv na naši duševní pohodu a připravenost těla odpovídat na vzrušivé podněty.
K tomu, abychom mohli mít z milování radost, musíme se cítit dobře tělesně i duševně.
Mystery je vhodným potravinovým doplňkem, který může pomoci endokrinním žlázám (žlázy s vnitřní sekrecí), které jsou pro pohlavní výkonnost nezbytné, zajistit správnou funkci a produkci hormonů.

Právě s této oblasti je výrobek Mystery velmi cenným pomocníkem. Česká Chlorella obsahuje řadu látek, které podporují a harmonizují činnost reprodukčních orgánů. Jsou to především vitamín E ( nazývaný vitamínem mládí a plodnosti ), vitamíny skupiny B, vitamín C, betakaroten, vápník, hořčík, zinek, měď, chlorofyl, esenciální nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny a další.

Vitamin E, nazývaný vitaminem plodnosti, má vliv na funkci vaječníků. Společně s betakarotenem stimuluje zrání a ovulaci (uvolňování) vajíčka. Nepřímo se tak podílí na produkci estrogénů - ženských pohlavních hormonů. Vitamin A, který je produktem metabolismu betakarotenu v organismu, má zase přímý vliv na produkci mužských pohlavních buněk - spermií.
Tyto látky jsou zastoupeny v řase Chlorella kessleri ve vyváženém množství. S pohlavní touhou úzce souvisí i činnost tzv. přenašečů nervových impulsů v mozku. Výchozí komponentou pro jejich správnou tvorbu je také esenciální aminokyselina fenylalanin, která má rovněž antidepresivní účinky.

Důležitým prvkem pro zdravý pohlavní život je zinek. Výzkumy ukazují přímou souvislost mezi jeho dostatečností a mužským i ženským reprodukčním systémem. Zinek zvyšuje počet spermií a tím ovlivňuje i libido. Spolu s esenciálními mastnými kyselinami působí preventivně proti poruchám funkce prostaty.

Mystery obsahuje díky kombinaci vitaminu C, vitaminu E, betakarotenu a Chlorella růstového faktoru vysoce účinnou směs antioxidantů. Tento antioxidační komplex má u mužů společně se zinkem a vitamínem B12 příznivý vliv na tvorbu zdravých a dobře pohyblivých spermií. U žen, přispívá k normální funkci vaječníků a dělohy.

Největší vliv na normalizaci pohlavních funkcí u mužů i žen má však Chlorella růstový faktor. Vždyť právě jemu vděčí řasa za svou ohromující intenzitu i rychlost rozmnožování. Výzkumy dokazují, že kromě antioxidačních účinků významně ovlivňuje rychlost reprodukce buněk, včetně buněk pohlavních. Látky, které tvoří Chlorella růstový faktor, mají prokazatelně velmi pozitivní vliv na tvorbu zdravých vajíček u žen a spermií u mužů. S těmito účinky navíc souvisí i zvýšená pohlavní aktivita, projevující se ve zvýšeném sexuálním libidu.

Tento efekt je ještě zvýrazněn u výrobku Mystery, u kterého je obsah Chlorella růstového faktoru až trojnásobně vyšší. Tak může právě tento čistě přírodní produkt v řadě případů napomoci k vyřešení i mnohaleté neplodnosti a vytvoření úplné a šťastné rodiny.

Produkt Mystery se tak může díky svým komplexním účinkům stát dobrým pomocníkem pro naplnění spokojeného a plnohodnotného života všech věkových kategorií mužů i žen.