Neplodnost - velmi diskutované téma

Dovolte nám tedy, abychom se i my s Vámi podělili o naše zkušenosti a dali Vám tak větší možnost, jak dospět k vytouženému děťátku. Naše poznatky vycházejí z praktických zkušeností neplodných manželství.

Na tomto místě Vám nechceme představit "všelék" na Vaše problémy (takových je všude dost a dost), ale nabídnout Vám komplexní informace a možnost k zamyšlení nad dosavadním stylem a způsobem života.

Neplodnost se v posledních letech stává velice diskutovaným tématem.
Pohled na neplodnost by však měl být komplexní a měl by zahrnovat co nejširší škálu vlivů - jak vnějších tak vnitřních. Každý z těchto pohledů je neméně důležitý a sehrává při otěhotnění svou významnou a nezaměnitelnou roli.

Je obecně známo, že neplodnost je velmi často způsobena oběma partnery. Pokud není neplodnost způsobena mechanickým narušením pohlavních orgánů u mužů či žen, může být produkt Mystery určitou alternativou.

K nejvýznamnějším vnějším vlivům patří kontaminace našeho životního prostředí. Nešetrným zpracováním se to málo kvalitního, co se do potravin dostane dále znehodnocuje. I přes snahy některých výrobců potravin, dodávat na trh obohacené potraviny nesmíme zapomínat, že stále více dochází k vyčerpání přirozených živin z půdy. Proto zde existuje celosvětová snaha doplnit chybějící vitamíny, minerály a další potřebné látky prostřednictvím potravních doplňků.

Tento nedostatek živin se samozřejmě projevuje na celém našem organismu a také na kvalitě a množství spermií u mužů a hormonálních poruchách u žen.

K dalším negativním vnějším vlivům patří také stres. S tím se mnozí z nás setkávají téměř na každém kroku. Je to dáno naší hektickou dobou a množstvím příležitostí, které nás obklopují. Všichni máme pocit, že by nám mohlo "něco uniknout" a přitom zapomínáme na odpočinek, relaxaci a neumíme si vychutnat klidné chvilky s našimi blízkými a přáteli.